Informacje
» Szukaj
» Mapa serwisu
» Aktualności archiwalne

Informacje o szkole
» Misja i wizja szkoły
» Dyrekcja szkoły
» Kadra Pedagogiczna
» Wychowawcy klas
» Rada Rodziców
» Samorząd uczniowski
» Historia szkoły
» Dokumenty szkoły
» Oferta edukacyjna
» Szkoła
» Boisko ORLIK 2012
» Pracownie EFS
» Sponsorzy

Niezbędnik
» Elektroniczny dziennik
» Plany lekcji
» Kalendarz
» Dni wolne
» Download

Galeria
» Galeria zdjęć
» Galeria archiwalna
» Galeria HighSlide

Z życia szkoły
» Warsztaty BTR
» Współpraca z Francją
» Dodatkowe zajęcia
» Dowożenie
» Turniej BRD
» Chór szkolny
» Polecane linki

Koło rowerowe
» O nas
» Członkowie
» Wyjazdy

Biblioteka szkolna
» Biblioteka
» Gazetka "MROWISKO"

Projekty
» Blog "Na własne konto"
» Dobry start w przyszłość
» Partnerstwo lokalne
» Zagrajmy o sukces
» Szkoła dla Ciebie
» Sokrates Comenius

Konkursy
» Informacje o konkursach
» Konkursy

Najlepsi uczniowie
» Prymusi roku
» Prymusi
» Sportowiec roku
» Stypendyści
» Olimpijczycy w sporcie

Egzamin gimnazjalny
» Terminy egzaminów
» Informacje o egzaminie
» Rejestracja do szkół
» Logowanie do systemów

Absolwenci
» Losy absolwentów
» Galeria absolwentów

Artykuły
» Info na temat internetu
» Czym jest internet -...
» Czym jest cyberprzemoc

Dodaj
Jeśli spodobała Ci się nasza strona i chcesz ją polecić odwiedzającym Twoją stronę internetową, dodaj do niej poniższy kod HTML.


Pobierz kod!


Nasze 2 kody
(Button | Link)


Przetłumacz stronę


Członkowie - "Fabryka wycieczek"

Obrazy newsów: fw.png

 

 

 

 

Rajd rowerowy na Roztocze realizowany w ramach projektu edukacyjnego "Ścieżkami Obrońców Ojczyzny Kochanej – Urocze Roztocze" 

Organizowany dnia 05-09 czerwca 2017r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Elżbieta Korba, Weronika Jedynak, Amelia Dziurda-Multan, Elżbieta Głąb, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Borowicz Agata
  2. Frączek Karolina
  3. Kostrzewa Łukasz
  4. Kośka Aleksandra
  5. Leszczyński Kacper
  6. Piędzia Małgorzata
  7. Regmunt Karolina
  8. Rolek Alicja
  9. Szmit Szymon
  10. Tylus Miłosz
  11. Głąb Julia
  12. Luterek Aleksandra
  13. Kamińska Jagoda
  14. Mazurek Wiktoria
  15. Bartoszek Wiktoria
  16. Mituła Oskar
  17. Niedźwiadek Natalia
  18. Sądej Julia
  19. Wieczorkiewicz Marcin
  20. Borowicz Jakub
  21. Wójcik Damian
  22. Mączka Julia
  23. Woźniak Damian

Rajd rowerowy "Szlakiem historii w stronę Czernięcina

Organizowany dnia 22 maja 2017r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Drąg Agnieszka, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Borowicz Agata
  2. Kostrzewa Łukasz
  3. Kośka Aleksandra
  4. Leszczyński Kacper
  5. Piędzia Małgorzata
  6. Rolek Alicja
  7. Sawerski Rafał
  8. Szmit Szymon
  9. Tylus Miłosz
  10. Głąb Julia
  11. Luterek Aleksandra
  12. Kamińska Jagoda
  13. Mazurek Wiktoria
  14. Bartoszek Wiktoria
  15. Mituła Oskar
  16. Sądej Julia
  17. Wieczorkiewicz Marcin
  18. Borowicz Jakub
  19. Wójcik Damian

Rajd rowerowy Szlakiem Sobieskiego

Organizowany dnia 23 września 2016r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Elżbieta Głąb, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Aleksandra Kośka 

  2. Katarzyna Rogowska 

  3. Olga Łopucka 

  4. Julia Sądej   

  5. Alicja Rolek     

  6. Karolina Frączek    

  7.   Damian Wójcik 

  8. Jakub Borowicz  

  9. Konrad Fila

  10. Marcin Maksymiuk

  11. Oskar Mituła

  12. Szymon Szmit

  13. Miłosz Tylus

  14. Łukasz Kostrzewa

  15. Wiktoria Mazurek

  16. Aleksandra Luterek

  17. Wiktoria Kasperek

  18. Elżbieta Głąb

  19. Artur Chrzanowski

  20. Zbigniew Milanowski

  

Rajd rowerowy "III Roztoczański Rajd Rowerowy – maj/czerwiec 2016”

Organizowany dnia 30 maj - 1 czerwca 2016r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Elżbieta Korba, Agnieszka Daśko, Elżbieta Głąb, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Frączek Luiza

  2. Mendykowska Katarzyna

  3. Pałubska Jagoda

  4. Grabczyński Damian

  5. Borowicz Mateusz

  6. Chanaj Wojciech

  7. Holweg Ernest

  8. Oleszko Gabriela

  9. Rybaczek Karolina

  10. Wieczorkiewicz Paulina

  11. Leonowicz Bartłomiej

  12. Pruś Jacek

  13. Trumiński Przemysław

  14. Frączek Karolina

  15. Tylus Miłosz

  16. Regmunt Karolina

  17. Borowicz Agata

  18. Głąb Julia

  19. Bartoszek Wiktoria

  20. Kamińska Jagoda

  21. Fila Konrad

  22. Piędzia Paulina

 

Rajd rowerowy "Wielka Pętla Rybczewicka” 

Organizowany dnia 06 maja 2016r. szlakiem rodu Sobieskich, historycznych walk I i II wojny światowej i powstań narodowych.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: p. Artur Chrzanowski, p. Zbigniew Milanowski

Uczestnicy:

  1. Borowicz Mateusz III c

  2. Oleszko Gabriela III c

  3. Syroka Aleksandra III c

  4. Lenart Damian III d

  5. Fila Konrad II b

  6. Frączek Karolina I b

  7. Tylus Miłosz I b

  8. Regmunt Karolina I b

  9. Głąb Julia II a

  10. Siek Gabriela II a

  11. Kamińska Jagoda II c

  12. Bartoszek Wiktoria II c

 

Rajd rowerowy Roztoczańskie Historyczno – Ekonomiczne

Perspektywy Rowerowe  Innowacja Pedagogiczna

Organizowany od 8 czerwca do 12 czerwca 2015r.

Opiekunowie: Daśko Agnieszka, Jedynak Weronika, Korba Elżbieta, Milanowski Zbigniew

Uczestnicy:

  1. Frączek Luiza

  2. Chanaj Wojciech

  3. Holweg Ernest

  4. Oleszko Gabriela

  5. Piędzia Patrycja

  6. Rybaczek Karolina

  7. Syroka Aleksandra

  8. Wieczorkiewicz Paulina

  9. Tyniec Agata

  10. Brzezina Paweł

  11. Madej Tomasz

  12. Straszewski Michał

  13. Golisz Mateusz

  14. Marzec Katarzyna

  15. Rolek Jakub

  16. Różycki Paweł

  17. Zonik Weronika

  18. Ignatowski Michał

  19. Kowalski Daniel

  20. Żak Adrian

Rajd rowerowy do Zwierzyńca 

Organizowany od 26 do 29 maja 2014r.

Opiekunowie: Daśko Agnieszka, Elzbieta Głąb, Korba Elżbieta, Milanowski Zbigniew

Uczestnicy:

  1. Milanowski Zbigniew

  2. Daśko Agnieszka

  3. Głąb Elżbieta

  4. Korba Elżbieta

  5. Baran Aleksandra (3a gimnazjum)

  6. Brzezina Paweł (2a gimnazjum)

  7. Kurek Wioleta (3c gimnazjum)

  8. Lenart Damian (1d gimnazjum)

  9. Madej Tomasz (2a gimnazjum)

  10. Mańkowski Patryk (1b gimnazjum)

  11. Oleszko Gabriela (1c gimnazjum)

  12. Piędzia Patrycja (1c gimnazjum)

  13. Pruś Jacek (1d gimnazjum)

  14. Pruś Jakub (2d gimnazjum)

  15. Rozdzialik Rafał (1d gimnazjum)

  16. Rożenek Konrad (1d gimnazjum)

  17. Rybaczek Karolina (1c gimnazjum)

  18. Rzucidło Marcin (1b gimnazjum)

  19. Sobaszek Jarosław (2d gimnazjum)

  20. Tyniec Agata (1d gimnazjum)

  21. Tyniec Weronika (3c gimnazjum)

  22. Wieczorkiewicz Paulina (1c gimnazjum)

  23. Żak Adrian (2d gimnazjum)

  24. Żmudziak Bartłomiej (2a gimnazjum)

 

Rajd rowerowy "Doliną Kosarzewki" 

Organizowany kwiecień 2014r

Opiekunowie: Daśko Agnieszka, Korba Elżbieta, Milanowski Zbigniew

Cel wyjazdu

-  warsztaty i spotkania z twórcami ludowymi związane z tradycjami wielkanocnymi;

- aktywizacja ruchowa młodzieży szkolnej ścieżką rowerową ,, Doliną Kosarzewki”

Uczestnicy:

  1. Daśko Agnieszka

  2. Korba Elżbieta

  3. Milanowski Zbigniew

  4. Kula Natalia (1 a gimnazjum)

  5. Chanaj Wojciech (1 c gimnazjum)

  6. Chemperek Piotr (1 c gimnazjum)

  7. Holweg Ernest (1 c gimnazjum)

  8. Oleszko Gabriela (1 c gimnazjum)

  9. Piędzia Patrycja (1 c gimnazjum)

  10. Lenart Damian (1 d gimnazjum)

  11. Pruś Jacek (1 d gimnazjum)

  12. Rozdzialik Edyta (1 d gimnazjum)

  13. Rożenek Konrad (1 d gimnazjum)

  14. Straszewska Katarzyna (1 d gimnazjum)

  15. Trumiński Przemysław (1 d gimnazjum)

  16. Tyniec Agata (1 d gimnazjum)

  17. Żytkowski Sebastian (1 d gimnazjum)

  18. Golisz Mateusz (2 b gimnazjum)

  19. Klimek Kamil (2 b gimnazjum)

  20. Różycki Paweł (2 b gimnazjum)

  21. Rusinek Łukasz (2 b gimnazjum)

 

Rajd rowerowy połączony ze spływem kajakowym

Organizowany 17 czerwca 2013r.

Uczestnicy: uczniowie klas Ia, Id, IIId, i IIIc

 

Wielki rajd patriotyczny

Organizowany wrzesień 2013r.

Opiekunaowie: Zbigniew Milanowwski, Anny Dudy, Elżbiety Korby, Janusza Flisa, Krzysztofa Mendykowskiego

 

Rajd rowerowy do Batorza 

Organizowany 12 września 2012r

Opiekunowie: Kot Beata, Kot Waldemar,, Milanowski Zbigniew

Cele:

- realizacja programu wychowawczego szkoły związana z patronem szkoły

- integracja uczniów poprzez aktywność rowerową

Uczestnicy:

  1. Milanowski Zbigniew

  2. Kot Beata

  3. Kot Waldemar

  4. Brzezina Paweł (1a gimnazjum)

  5. Dojutrek Konrad (1a gimnazjum)

  6. Jezierski Rafał  (1a gimnazjum)

  7. Madej Tomasz  (1a gimnazjum)

  8. Przech Artur  (1a gimnazjum)

  9. Straszewski Michał (1a gimnazjum)

  10. Żmudziak Bartłomiej (1a gimnazjum)

  11. Baj Sylwia (3a gimnazjum)

  12. Borowiecka Monika (3a gimnazjum)

  13. Gorgol Marta (3a gimnazjum)

  14. Kamiński Konrad (3a gimnazjum)

  15. Kurant Małgorzata (3a gimnazjum)

  16. Radoszek Karolina (3a gimnazjum)

  17. Sójka Magdalena (3a gimnazjum)

  18. Bielak Paulina (3d gimnazjum)

  19. Chłopek Krystian (3d gimnazjum)

  20. Flis Wojciech (3d gimnazjum)

  21. Kasprzak Kamil (3d gimnazjum)

  22. Klimek Sebastian (3d gimnazjum)

  23. Moczybroda Adam (3d gimnazjum)

  24. Pawlak Patryk (3d gimnazjum)

KLASY 3 INFO
Terminy postępowania rekrutacyjnego

Postępowanie rekrutacyjne

Rejestracja kandydata

Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Odwiedziny
Dziś:4,131
Wczoraj:4,274
W tygodniu:22,253
W miesiącu:118,214

Szlachetna PACZKA

Polecamy

Kalendarz
Lipiec 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

  Theme Designed by Ankur Thakur 11,588,227 unikalne wizyty