22.09.2018 17:15
Nawigacja
Szukaj
Mapa serwisu
Aktualno¶ci archiwalne

Informacje o szkole
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja szkoły
Kadra Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
Samorz±d uczniowski
Historia szkoły
Dokumenty szkoły
Oferta edukacyjna
Szkoła
Boisko ORLIK 2012
Pracownie EFS
Sponsorzy

Niezbędnik
Elektroniczny dziennik
Plany lekcji
Kalendarz
Dni wolne
Download

Galeria
Galeria zdjęć
Galeria archiwalna
Galeria HighSlide

Z życia szkoły
Warsztaty BTR
Współpraca z Francj±
Dodatkowe zajęcia
Dowożenie
Turniej BRD
Chór szkolny
Polecane linki

Koło rowerowe
O nas
Członkowie
Wyjazdy

Biblioteka szkolna
Biblioteka
Gazetka "MROWISKO"

Projekty
Blog "Na własne konto"
Dobry start w przyszło¶ć
Partnerstwo lokalne
Zagrajmy o sukces
Szkoła dla Ciebie
Sokrates Comenius

Konkursy
Informacje o konkursach
Konkursy

Najlepsi uczniowie
Prymusi roku
Prymusi
Sportowiec roku
Stypendy¶ci
Olimpijczycy w sporcie

Egzamin gimnazjalny
Terminy egzaminów
Informacje o egzaminie
Rejestracja do szkół
Logowanie do systemów

Absolwenci
Losy absolwentów
Galeria absolwentów
Ostatnie artykuły
Info na temat internetu
Czym jest internet -...
Czym jest cyberprzemoc
Dodaj
Je¶li spodobała Ci się nasza strona i chcesz j± polecić odwiedzaj±cym Twoj± stronę internetow±, dodaj do niej poniższy kod HTML.


Pobierz kod!


Nasze 2 kody
(Button | Link)

Przetłumacz stronę

Członkowie - "Fabryka wycieczek"

Obrazy newsów: fw.png

 

 

 

 

Rajd rowerowy na Roztocze realizowany w ramach projektu edukacyjnego "¦cieżkami Obrońców Ojczyzny Kochanej – Urocze Roztocze" 

Organizowany dnia 05-09 czerwca 2017r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Elżbieta Korba, Weronika Jedynak, Amelia Dziurda-Multan, Elżbieta Gł±b, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Borowicz Agata
  2. Fr±czek Karolina
  3. Kostrzewa Łukasz
  4. Ko¶ka Aleksandra
  5. Leszczyński Kacper
  6. Piędzia Małgorzata
  7. Regmunt Karolina
  8. Rolek Alicja
  9. Szmit Szymon
  10. Tylus Miłosz
  11. Gł±b Julia
  12. Luterek Aleksandra
  13. Kamińska Jagoda
  14. Mazurek Wiktoria
  15. Bartoszek Wiktoria
  16. Mituła Oskar
  17. NiedĽwiadek Natalia
  18. S±dej Julia
  19. Wieczorkiewicz Marcin
  20. Borowicz Jakub
  21. Wójcik Damian
  22. M±czka Julia
  23. WoĽniak Damian

Rajd rowerowy "Szlakiem historii w stronę Czernięcina

Organizowany dnia 22 maja 2017r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Dr±g Agnieszka, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Borowicz Agata
  2. Kostrzewa Łukasz
  3. Ko¶ka Aleksandra
  4. Leszczyński Kacper
  5. Piędzia Małgorzata
  6. Rolek Alicja
  7. Sawerski Rafał
  8. Szmit Szymon
  9. Tylus Miłosz
  10. Gł±b Julia
  11. Luterek Aleksandra
  12. Kamińska Jagoda
  13. Mazurek Wiktoria
  14. Bartoszek Wiktoria
  15. Mituła Oskar
  16. S±dej Julia
  17. Wieczorkiewicz Marcin
  18. Borowicz Jakub
  19. Wójcik Damian

Rajd rowerowy Szlakiem Sobieskiego

Organizowany dnia 23 wrze¶nia 2016r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Elżbieta Gł±b, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Aleksandra Ko¶ka 

  2. Katarzyna Rogowska 

  3. Olga Łopucka 

  4. Julia S±dej   

  5. Alicja Rolek     

  6. Karolina Fr±czek    

  7.   Damian Wójcik 

  8. Jakub Borowicz  

  9. Konrad Fila

  10. Marcin Maksymiuk

  11. Oskar Mituła

  12. Szymon Szmit

  13. Miłosz Tylus

  14. Łukasz Kostrzewa

  15. Wiktoria Mazurek

  16. Aleksandra Luterek

  17. Wiktoria Kasperek

  18. Elżbieta Gł±b

  19. Artur Chrzanowski

  20. Zbigniew Milanowski

  

Rajd rowerowy "III Roztoczański Rajd Rowerowy – maj/czerwiec 2016”

Organizowany dnia 30 maj - 1 czerwca 2016r.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: Zbigniew Milanowski, Elżbieta Korba, Agnieszka Da¶ko, Elżbieta Gł±b, Artur Chrzanowski.

Uczestnicy:

  1. Fr±czek Luiza

  2. Mendykowska Katarzyna

  3. Pałubska Jagoda

  4. Grabczyński Damian

  5. Borowicz Mateusz

  6. Chanaj Wojciech

  7. Holweg Ernest

  8. Oleszko Gabriela

  9. Rybaczek Karolina

  10. Wieczorkiewicz Paulina

  11. Leonowicz Bartłomiej

  12. Pru¶ Jacek

  13. Trumiński Przemysław

  14. Fr±czek Karolina

  15. Tylus Miłosz

  16. Regmunt Karolina

  17. Borowicz Agata

  18. Gł±b Julia

  19. Bartoszek Wiktoria

  20. Kamińska Jagoda

  21. Fila Konrad

  22. Piędzia Paulina

 

Rajd rowerowy "Wielka Pętla Rybczewicka” 

Organizowany dnia 06 maja 2016r. szlakiem rodu Sobieskich, historycznych walk I i II wojny ¶wiatowej i powstań narodowych.

Organizator: Członkowie koła rowerowego "Fabryka wycieczek"

Opiekunowie: p. Artur Chrzanowski, p. Zbigniew Milanowski

Uczestnicy:

  1. Borowicz Mateusz III c

  2. Oleszko Gabriela III c

  3. Syroka Aleksandra III c

  4. Lenart Damian III d

  5. Fila Konrad II b

  6. Fr±czek Karolina I b

  7. Tylus Miłosz I b

  8. Regmunt Karolina I b

  9. Gł±b Julia II a

  10. Siek Gabriela II a

  11. Kamińska Jagoda II c

  12. Bartoszek Wiktoria II c

 

Rajd rowerowy Roztoczańskie Historyczno – Ekonomiczne

Perspektywy Rowerowe  Innowacja Pedagogiczna

Organizowany od 8 czerwca do 12 czerwca 2015r.

Opiekunowie: Da¶ko Agnieszka, Jedynak Weronika, Korba Elżbieta, Milanowski Zbigniew

Uczestnicy:

  1. Fr±czek Luiza

  2. Chanaj Wojciech

  3. Holweg Ernest

  4. Oleszko Gabriela

  5. Piędzia Patrycja

  6. Rybaczek Karolina

  7. Syroka Aleksandra

  8. Wieczorkiewicz Paulina

  9. Tyniec Agata

  10. Brzezina Paweł

  11. Madej Tomasz

  12. Straszewski Michał

  13. Golisz Mateusz

  14. Marzec Katarzyna

  15. Rolek Jakub

  16. Różycki Paweł

  17. Zonik Weronika

  18. Ignatowski Michał

  19. Kowalski Daniel

  20. Żak Adrian

Rajd rowerowy do Zwierzyńca 

Organizowany od 26 do 29 maja 2014r.

Opiekunowie: Da¶ko Agnieszka, Elzbieta Gł±b, Korba Elżbieta, Milanowski Zbigniew

Uczestnicy:

  1. Milanowski Zbigniew

  2. Da¶ko Agnieszka

  3. Gł±b Elżbieta

  4. Korba Elżbieta

  5. Baran Aleksandra (3a gimnazjum)

  6. Brzezina Paweł (2a gimnazjum)

  7. Kurek Wioleta (3c gimnazjum)

  8. Lenart Damian (1d gimnazjum)

  9. Madej Tomasz (2a gimnazjum)

  10. Mańkowski Patryk (1b gimnazjum)

  11. Oleszko Gabriela (1c gimnazjum)

  12. Piędzia Patrycja (1c gimnazjum)

  13. Pru¶ Jacek (1d gimnazjum)

  14. Pru¶ Jakub (2d gimnazjum)

  15. Rozdzialik Rafał (1d gimnazjum)

  16. Rożenek Konrad (1d gimnazjum)

  17. Rybaczek Karolina (1c gimnazjum)

  18. Rzucidło Marcin (1b gimnazjum)

  19. Sobaszek Jarosław (2d gimnazjum)

  20. Tyniec Agata (1d gimnazjum)

  21. Tyniec Weronika (3c gimnazjum)

  22. Wieczorkiewicz Paulina (1c gimnazjum)

  23. Żak Adrian (2d gimnazjum)

  24. Żmudziak Bartłomiej (2a gimnazjum)

 

Rajd rowerowy "Dolin± Kosarzewki" 

Organizowany kwiecień 2014r

Opiekunowie: Da¶ko Agnieszka, Korba Elżbieta, Milanowski Zbigniew

Cel wyjazdu

-  warsztaty i spotkania z twórcami ludowymi zwi±zane z tradycjami wielkanocnymi;

- aktywizacja ruchowa młodzieży szkolnej ¶cieżk± rowerow± ,, Dolin± Kosarzewki”

Uczestnicy:

  1. Da¶ko Agnieszka

  2. Korba Elżbieta

  3. Milanowski Zbigniew

  4. Kula Natalia (1 a gimnazjum)

  5. Chanaj Wojciech (1 c gimnazjum)

  6. Chemperek Piotr (1 c gimnazjum)

  7. Holweg Ernest (1 c gimnazjum)

  8. Oleszko Gabriela (1 c gimnazjum)

  9. Piędzia Patrycja (1 c gimnazjum)

  10. Lenart Damian (1 d gimnazjum)

  11. Pru¶ Jacek (1 d gimnazjum)

  12. Rozdzialik Edyta (1 d gimnazjum)

  13. Rożenek Konrad (1 d gimnazjum)

  14. Straszewska Katarzyna (1 d gimnazjum)

  15. Trumiński Przemysław (1 d gimnazjum)

  16. Tyniec Agata (1 d gimnazjum)

  17. Żytkowski Sebastian (1 d gimnazjum)

  18. Golisz Mateusz (2 b gimnazjum)

  19. Klimek Kamil (2 b gimnazjum)

  20. Różycki Paweł (2 b gimnazjum)

  21. Rusinek Łukasz (2 b gimnazjum)

 

Rajd rowerowy poł±czony ze spływem kajakowym

Organizowany 17 czerwca 2013r.

Uczestnicy: uczniowie klas Ia, Id, IIId, i IIIc

 

Wielki rajd patriotyczny

Organizowany wrzesień 2013r.

Opiekunaowie: Zbigniew Milanowwski, Anny Dudy, Elżbiety Korby, Janusza Flisa, Krzysztofa Mendykowskiego

 

Rajd rowerowy do Batorza 

Organizowany 12 wrze¶nia 2012r

Opiekunowie: Kot Beata, Kot Waldemar,, Milanowski Zbigniew

Cele:

- realizacja programu wychowawczego szkoły zwi±zana z patronem szkoły

- integracja uczniów poprzez aktywno¶ć rowerow±

Uczestnicy:

  1. Milanowski Zbigniew

  2. Kot Beata

  3. Kot Waldemar

  4. Brzezina Paweł (1a gimnazjum)

  5. Dojutrek Konrad (1a gimnazjum)

  6. Jezierski Rafał  (1a gimnazjum)

  7. Madej Tomasz  (1a gimnazjum)

  8. Przech Artur  (1a gimnazjum)

  9. Straszewski Michał (1a gimnazjum)

  10. Żmudziak Bartłomiej (1a gimnazjum)

  11. Baj Sylwia (3a gimnazjum)

  12. Borowiecka Monika (3a gimnazjum)

  13. Gorgol Marta (3a gimnazjum)

  14. Kamiński Konrad (3a gimnazjum)

  15. Kurant Małgorzata (3a gimnazjum)

  16. Radoszek Karolina (3a gimnazjum)

  17. Sójka Magdalena (3a gimnazjum)

  18. Bielak Paulina (3d gimnazjum)

  19. Chłopek Krystian (3d gimnazjum)

  20. Flis Wojciech (3d gimnazjum)

  21. Kasprzak Kamil (3d gimnazjum)

  22. Klimek Sebastian (3d gimnazjum)

  23. Moczybroda Adam (3d gimnazjum)

  24. Pawlak Patryk (3d gimnazjum)

KLASY 3 INFO
Terminy postępowania rekrutacyjnego

Postępowanie rekrutacyjne

Rejestracja kandydata

Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Odwiedziny gości
DziĹ›:1,967
Wczoraj:4,141
W tygodniu:20,407
W miesiÄ…cu:51,335
Szlachetna PACZKA
Polecamy
Kalendarz
WrzesieĹ„ 2018

Pon Wto Ĺšr Czw PiÄ Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Wszelkie prawa zastrze�one.
Wykonanie i przystosowanie serwisu: Artur Chrzanowski
Copyright © 2011 Gimnazjum nr 1 im. Obroďż˝cďż˝w Ojczyzny w Bychawie
Stron� najlepiej przegl�da� w Mozilla FireFox"