18.11.2018 22:34
Nawigacja
Szukaj
Mapa serwisu
Aktualności archiwalne

Informacje o szkole
Misja i wizja szkoły
Dyrekcja szkoły
Kadra Pedagogiczna
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
Samorząd uczniowski
Historia szkoły
Dokumenty szkoły
Oferta edukacyjna
Szkoła
Boisko ORLIK 2012
Pracownie EFS
Sponsorzy

Niezbędnik
Elektroniczny dziennik
Plany lekcji
Kalendarz
Dni wolne
Download

Galeria
Galeria zdjęć
Galeria archiwalna
Galeria HighSlide

Z życia szkoły
Warsztaty BTR
Współpraca z Francją
Dodatkowe zajęcia
Dowożenie
Turniej BRD
Chór szkolny
Polecane linki

Koło rowerowe
O nas
Członkowie
Wyjazdy

Biblioteka szkolna
Biblioteka
Gazetka "MROWISKO"

Projekty
Blog "Na własne konto"
Dobry start w przyszłość
Partnerstwo lokalne
Zagrajmy o sukces
Szkoła dla Ciebie
Sokrates Comenius

Konkursy
Informacje o konkursach
Konkursy

Najlepsi uczniowie
Prymusi roku
Prymusi
Sportowiec roku
Stypendyści
Olimpijczycy w sporcie

Egzamin gimnazjalny
Terminy egzaminów
Informacje o egzaminie
Rejestracja do szkół
Logowanie do systemów

Absolwenci
Losy absolwentów
Galeria absolwentów
Ostatnie artykuły
Info na temat internetu
Czym jest internet -...
Czym jest cyberprzemoc
Dodaj
Jeśli spodobała Ci się nasza strona i chcesz ją polecić odwiedzającym Twoją stronę internetową, dodaj do niej poniższy kod HTML.


Pobierz kod!


Nasze 2 kody
(Button | Link)

Przetłumacz stronę

Stypendyści
Rok szkolny 2015/2016
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2015/2016
za wyniki w nauce:
  1. Frączek Luiza III a

  2. Pałubska Jagoda III a

  3. Toporowska Aleksandra III b

  4. Oleszko Gabriela III c

  5. Rybaczek Karolina III c

  6. Multan Ernest III c

  7. Wieczorkiewicz Paulina III c

  8. Dulniak Klaudia I b

  9. Kośka Aleksandra I b 

  10. Rej Agata III b 

  11. Tomaszczyk Edyta III d 

  12. Frączek Karolina I b


Rok szkolny 2015/2016
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego 2015/2016
za wyniki w nauce:
  1. Kośka Aleksandra kl. Ib

  2. Dulniak Klaudia kl. Ib

  3. Frączek Karolina kl. Ib

  4. Luterek Aleksandra kl. IIa

  5. Sądej Julia kl.IIa

  6. Frączek Luiza kl. IIIa

  7. Pałubska Jagoda kl. IIIa

  8. Rej Agata kl. IIIb

  9. Toporowska Aleksandra kl. IIIb

  10. Oleszko Gabriela kl. IIIc

  11. Rybaczek Karolina kl. IIIc

  12. Tomaszczyk Edyta kl. IIId

za osiągnięcia sportowe
  1. Głąb Julia kl. IIa

  2. Frączek Luiza kl. IIIa

  3. Piwnicki Michał kl. IIIb

  4. Pawlas Karolina kl. IIIc

  5. Rożenek Konrad kl. IIIc

Rok szkolny 2014/2015
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2014/2015
za wyniki w nauce:
  1. Frączek Luiza  kl. IIa

  2. Lech Barbara  kl. III b

  3. Pietrzak Weronika  kl. IIIc

  4. Głaz Aneta  kl. IIId

  5. Sądej Julia  kl. Ia

  6. Maj Dominika  kl. IIIa

  7. Piwnicka Natalia kl. IIIa

  8. Stanicka Anna   kl. IIIa                  

  9. Marzec Katarzyna kl. IIIb

  10. Baran Klaudia kl. IIIa

  11. Kaproń Aleksandra  kl. IIIb

  12. Pijas Natalia  kl. IIIc

za osiągnięcia sportowe

  1. Piwnicki Michał IIb

  2. Ignatowski Michał IIId

  3. Kowalski Daniel IIId

  4. Klimek Monika   IIIa

  5. Klimek Kamil IIIb

Rok szkolny 2014/2015
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego 2014/2015
za wyniki w nauce:
 
  1. Frączek Luiza IIa

  2. Głaz Aneta IIId

  3. Sądej Julia Ia

  4. Multan Ernest IIc

  5. Luterek Aleksandra Ia

  6. Maj Dominika IIIa

  7. Lech Barbara IIIb

  8. Pietrzak Weronika IIIc

za osiągnięcia sportowe
 
  1. Piwnicki Michał IIb

  2. Rożenek Konrad IId

  3. Klimek Kamil IIIb

  4. Golisz Kacper IIb

  5. Traczewski Krzysztof IIb

Rok szkolny 2013/2014
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2013/2014
za wyniki w nauce:
  1. Frączek Luiza Ia

  2. Rybaczek  Karolina Ic

  3. Piwnicka  Natalia IIa

  4. Stanicka Anna IIa

  5. Lech Barbara IIb

  6. Pietrzak Weronika IIc

  7. Głaz Aneta IId

  8. Baran   Aleksandra IIIa

  9. Maciejczyk Wiktoria IIIa

  10. Pausz Emil IIIc

  11. Flis Agnieszka III d

  12. Grabczyński Michał III d

  13. Szydłowska Karolina III d

  14. Lech Katarzyna IIIe

  15. Dziadosz Marcin  IIIe

za osiągnięcia sportowe

  1. Maciejczyk Wiktoria IIIa

  2. Rapa Klaudia IIIa

  3. Wolski Łukasz IIIa

  4. Krukar Arystydes IIIb

  5. Grabczyński Michał IIId

  6. Lech Katarzyna IIIe

  7. Olesiński Piotr IIIe

Rok szkolny 2013/2014
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego 2013/2014
za wyniki w nauce:

1. Głaz Aneta II d

2. Lech Katarzyna III e

3. Pausz Emil III c

4. Lech Barbara II b

5. Frączek Luiza I a

6. Baran Aleksandra III a

7. Maciejczyk Wiktoria III a

8. Dziadosz Marcin III e

9. Kowalczuk Zuzanna II c

10. Pietrzak Weronika II c

za osiągnięcia sportowe

1. Piwnicki Michał I b

2. Lech Katarzyna III e

3. Grabczyński Michał III d

4. Wolski Łukasz III a

Rok szkolny 2012/2013
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2012/2013
za wyniki w nauce:

1. Głaz Aneta Id

2. Głaz Aneta IIIe

3. Płaza Aleksandra IIIe

4. Dworak Natalia IIId

5. Pausz Emil IIc

6. Dziadosz Marcin IIe

7. Lech Barbara Ib

8. Pietrzak Weronika Ic

9. Frant Adrianna IIIe

10. Flis Aleksandra IIIe

11. Ładoszek Karolina IIIs

12. Lech Katarzyna IIe

13. Stanicka Anna Ia

za osiągnięcia sportowe

1. Kasprzak Kamil IIId

2. Włodarczyk Michał IIIb

3. Zyszczak Mateusz IIIb

4. Moczybrod Adam IIId

5.Wolski Łukasz IIa


Rok szkolny 2012/2013
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I półrocze roku szkolnego 2012/2013
za wyniki w nauce

1. Lech Barbara Ib

2. Głaz Aneta Id

3.  Maciejczyk Wiktoria IIa

4. Pausz Emil IIc

5. Lech Katarzyna IIe

6. Dziadosz Marcin IIe

7. Płaza Aleksandra IIIe

8. Budzyńska Patrycja IIIe

9. Flis Aleksandra IIIe

10. Żak Aleksandra IIIe

11. Frant Adrianna IIIe 

za osiągnięcia sportowe

1. Kasprzak Kamil IIId

2. Łukomski Paweł IIIe

3. Lech Katarzyna IIe

4. Rapa Klaudia 2a 

Rok szkolny 2010/2011
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2010/2011
- za wyniki w nauce

1. Żak Aleksandra

2. Cajzer Paweł

3. Niedźwiedź Malwina

4. Frant Adrianna

5. Płaza Aleksandra

6. Ciupak Mateusz

7. Ładoszek Agata

8. Borowiec Justyna

9. Stec Klaudia

10. Sprawka Edyta

11. Borowiecka Monika

12. Flis Aleksandra

13. Krusińska Joanna

14. Krusińska Katarzyna

15. Żak Sylwia

16. Dojutrek Artur

17. Malec Klaudia

- za osiągnięcia sportowe

1. Bończewska Agnieszka

2. Piędzia Karolina

3. Gryta Dominika

4. Pawelec Anna

5. Rozdzialik Damian

6. Grabczyński Grzegorz

7. Stachyra Andrzej

Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego 2010/2011
- za wyniki w nauce

1. Żak Aleksandra

2. Płaza Aleksandra

3. Niedźwiedź Malwina

4. Frant Adrianna

5. Borowiecka Monika

6. Zając Marlena

7. Małecki Kamil

8. Żak Sylwia

9. Malec Klaudia

- za osiągnięcia sportowe

1. Szacoń Wojciech

2. Grabczyński Grzegorz

3. Kryk Iwona

4. Batyra Sylwia

5. Stachyra Daniel

6. Szymala Jakub

Rok szkolny 2009/2010
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2009/2010

- za wyniki w nauce:

1. Spust Sebastian

2. Kalicki Piotr

3. Krzysiak Adrianna

4. Flis Agnieszka

5. Radzikowska Karolina

6. Baran Beata

7. Kursa Martyna

8. Adamczyk Mariola

9. Niedźwiedź Malwina

10. Ładoszek Agata

11. Cajzer Paweł

12. Janik Dawid

13. Żak Sylwia

14. Krusińska Katarzyna

- za osiągnięcia sportowe

1. Dudkiewicz Agnieszka

2. Bończewska Agnieszka

3. Piędzia Agata

4. Sagan Paulina

5. Pietrzak Grzegorz

6. Moczybroda Marcin

7. Gutek Jakub

8. Lenarcik Jakub

Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego 2009/2010
- za wyniki w nauce:

1. Spust Sebastian

2. Kursa Martyna

3. Baran Beata

4. Adamczyk Mariola

5. Flis Agnieszka

6. Radzikowska Karolina

7. Ładoszek Agata

8. Malec Klaudia

9. Chmielowiec Małgorzata

10. Krusińska Katarzyna

11. Krzysiak Adrianna

- za osiągnięcia sportowe

1. Banach Marcin

2. Szymala Jakub

3. Batyra Wojciech

4. Gutek Jakub

5. Bończewka Agnieszka

6. Piędzia Agata

Rok szkolny 2008/2009
Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za II semestr roku szkolnego 2008/2009
- za wyniki w nauce:

1. Gozdal Piotr

2. Rapa Karolina

3. Flis Agnieszka

4. Spust Sebastian

5. Borowiecka Justyna

6. Ciupak Mateusz

7. Radzikowska Karolina

8. Baran Beata

9. Adamczyk Mariola

10. Janik Dawid

11. Kalicki Piotr

12. Krzysiak Adrianna

13. Szponarowicz Paulina

14. Adamczyk Jagoda

15. Grabczyńska Katarzyna

16. Łoś Monika

17. Szpakowski Dariusz

- za osiągnięcia sportowe

1. Bończewska Agnieszka

2. Król Magda

3. Łoś Monika

4. Lenarcik Jakub

5. Kobylarz Adam

6. Mazurek Mateusz

Uczniowie, którzy otrzymali stypendia motywacyjne za I semestr roku szkolnego 2008/2009
- za wyniki w nauce:

1. Gozdal Piotr

2. Rapa Karolina

3. Ciupak Mateusz

4. Adamczyk Mariola

5. Flis Agnieszka

6. Spust Sebastian

7. Krusińska Katarzyna

8. Kursa Martyna

9. Baran Beata

10. Kalicki Piotr

- za osiągnięcia sportowe

1. Łoś Monika

2. Gierczyńska Aneta

3. Tylus Bartłomiej

4. Kobylarz Adam

5. Marzec Tomasz

6. Piechnik Marcin

7. Gąbka Maciej

KLASY 3 INFO
Terminy postępowania rekrutacyjnego

Postępowanie rekrutacyjne

Rejestracja kandydata

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

ďťż
Odwiedziny gości
Dziś:3,072
Wczoraj:3,203
W tygodniu:22,184
W miesiącu:60,492
Szlachetna PACZKA
Polecamy
Kalendarz
Listopad 2018

Pon Wto Śr Czw PiÄ Sob Nie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Wszelkie prawa zastrze�one.
Wykonanie i przystosowanie serwisu: Artur Chrzanowski
Copyright © 2011 Gimnazjum nr 1 im. Obroďż˝cďż˝w Ojczyzny w Bychawie
Stron� najlepiej przegl�da� w Mozilla FireFox"