Informacje
» Szukaj
» Mapa serwisu
» Aktualności archiwalne

Informacje o szkole
» Misja i wizja szkoły
» Dyrekcja szkoły
» Kadra Pedagogiczna
» Wychowawcy klas
» Rada Rodziców
» Samorząd uczniowski
» Historia szkoły
» Dokumenty szkoły
» Oferta edukacyjna
» Szkoła
» Boisko ORLIK 2012
» Pracownie EFS
» Sponsorzy

Niezbędnik
» Elektroniczny dziennik
» Plany lekcji
» Kalendarz
» Dni wolne
» Download

Galeria
» Galeria zdjęć
» Galeria archiwalna
» Galeria HighSlide

Z życia szkoły
» Warsztaty BTR
» Współpraca z Francją
» Dodatkowe zajęcia
» Dowożenie
» Turniej BRD
» Chór szkolny
» Polecane linki

Koło rowerowe
» O nas
» Członkowie
» Wyjazdy

Biblioteka szkolna
» Biblioteka
» Gazetka "MROWISKO"

Projekty
» Blog "Na własne konto"
» Dobry start w przyszłość
» Partnerstwo lokalne
» Zagrajmy o sukces
» Szkoła dla Ciebie
» Sokrates Comenius

Konkursy
» Informacje o konkursach
» Konkursy

Najlepsi uczniowie
» Prymusi roku
» Prymusi
» Sportowiec roku
» Stypendyści
» Olimpijczycy w sporcie

Egzamin gimnazjalny
» Terminy egzaminów
» Informacje o egzaminie
» Rejestracja do szkół
» Logowanie do systemów

Absolwenci
» Losy absolwentów
» Galeria absolwentów

Artykuły
» Info na temat internetu
» Czym jest internet -...
» Czym jest cyberprzemoc

Dodaj
Jeśli spodobała Ci się nasza strona i chcesz ją polecić odwiedzającym Twoją stronę internetową, dodaj do niej poniższy kod HTML.


Pobierz kod!


Nasze 2 kody
(Button | Link)


Przetłumacz stronę


Olimpijczycy w sporcie

Największe sukcesy:

Zawody na szczeblu powiatu:

I miejsca -20, II miejsca -21, III miejsca -17, IV miejsca- 2

W sumie na szczeblu powiatu 58 miejsc na podium i 2 miejsca tuż za podium.

Zawody na szczeblu rejonu ( eliminacje do zawodów na szczeblu województwa)

I miejsca- 3, II miejsca- 2, III miejsca- 3, IV miejsce- 1, V miejsce- 1, VI miejsca- 3

W sumie na szczeblu rejonu 13 udziałów, w tym 8 na podium.

 

Zawody na szczeblu województwa:

IV miejsce w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 14.03.2006 r. Kraśnik (skład drużyny)

V miejsce w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 04.03.08 r. Łuków (skład drużyny)

VII miejsce w pływaniu 50 m stylem klasycznym Jakub Kuna 17.12.2003 r. Puławy

X miejsce w pływaniu 50 m stylem dowolnym Monika Łoś 05.12.2007 r. Zamość

 

ROK SZKOLNY 2012/2013

VI miejsce dziewczęta,  IV chłopcy w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych.
II miejsce- Aleksandra Żak, III- Katarzyna Lech w Powiatowej Gimnazjadzie w indywidualnym tenisie stołowym.
II miejsce dziewczęta w Powiatowej Gimnazjadzie w drużynowym tenisie stołowym.
VII miejsce dziewczęta w Rejonowej Gimnazjadzie w drużynowym tenisie stołowym.
I miejsce chłopcy w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej.

ROK SZKOLNY 2009/2010 

 III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

ROK SZKOLNY 2008/2009

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Monika Łoś

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w halowej piłce nożnej chłopców

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

II miejsce na Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce na Mistrzostwach Rejonu w pływaniu 50 m

stylem dowolnym Monika Łoś

IV miejsce w XVI Wojewódzkiej Parafiadzie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

ROK SZKOLNY 2007/2008

 I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Monika Łoś

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w halowej piłce nożnej chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym Aneta Gierczyńska

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej chłopców

IV miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce koszykowej chłopców

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

V miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

X miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Monika Łoś

ROK SZKOLNY 2006/2007

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce nożnej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu

 50 m stylem dowolnym Patryk Kot

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu

50 m stylem dowolnym Monika Szymala

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w halowej piłce nożnej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej chłopców

IV miejsce na Mistrzostwach Rejonu w piłce nożnej dziewcząt

V miejsce w XIV Wojewódzkiej Parafiadzie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

ROK SZKOLNY 2005/2006

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 

50 m stylem grzbietowym Barbara Szalewska

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu

50 m stylem dowolnym Małgorzata Łoś

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 

50 m stylem klasycznym Monika Szymala

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 

50 m stylem dowolnym Patryk Kot

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w dwuboju nowoczesnym

I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

III miejsce na Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt

V miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w pływaniu 

50 m stylem dowolnym Małgorzata Łoś

VI miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w pływaniu 

 50 m stylem grzbietowym Barbara Szalewska,

Monika Szymala na dystansie 50 m stylem klasycznym

VI miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

IV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

ROK SZKOLNY 2004/2005

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu  w sztafecie 10x25 m dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu w sztafecie 10x25 m chłopców

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Ewa Batyra

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Aleksandra Michalak

ROK SZKOLNY 2003/2004

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu  50 m stylem dowolnym Małgorzata Łoś

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Magdalena Łoś

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem klasycznym Karolina Pawłowska

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu  50 m stylem klasycznym Jakub Kuna

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Michał Kot

I miejsce w Rejonowej  Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem klasycznym Jakub Kuna

VII miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem klasycznym Jakub Kuna

ROK SZKOLNY 2002/2003 

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Magdalena Łoś

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Monika Foc

ROK SZKOLNY 2001/2002

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu   50 m stylem klasycznym Monika Sagan

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Monika Foc

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu  50 m stylem klasycznym Paweł Stępień

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem klasycznym Piotr Chrzanowski

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50m stylem klasycznym Michał Gierczyński

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem dowolnym Andrzej Sulowski

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 50 m stylem grzbietowym Paweł Baran

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu   w sztafecie 10x25 m dziewcząt

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu w sztafecie 10x25 m chłopców

III miejsce na Mistrzostwach Rejonu w pływaniu w sztafecie 10x25 m dziewcząt 

III miejsce na Mistrzostwach Rejonu w pływaniu w sztafecie 10x25 m chłopców

ROK SZKOLNY 2000/2001

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu w sztafecie 10x25 m dziewcząt

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu w sztafecie 10x25 m chłopców

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 25 m stylem klasycznym Piotr Chrzanowski

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 25 m stylem klasycznym Paweł Stępień

I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 25 m stylem grzbietowym Paweł Baran

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 25 m stylem grzbietowym Łukasz Grzesiak

II miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w pływaniu 25 m stylem dowolnym Andrzej Sulowski

X miejsce na VIII Wojewódzkiej Parafiadzie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej

ROK SZKOLNY 1999/2000

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewcząt I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce koszykowej dziewcząt

I miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w lekkiej atletyce  w sztafecie 4x100 m dziewcząt

II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt

II miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce siatkowej chłopców

III miejsce w Gminnej Gimnazjadzie w piłce ręcznej chłopców

III miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w piłce ręcznej dziewc

 IV miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 14.03.2006 r. Kraśnik

Drużyna w składzie: Karol Moląg, Dawid Szymala, Paweł Rusinek, Kamil Jakubowski, Konrad Korba, Jacek Głazik, Patryk Kot.

V miejsce w Wojewódzkiej Gimnazjadzie w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 04.03.2008 r. Łuków

Drużyna w składzie: Adam Kobylarz, Tomasz Flis, Wojciech Migryt, Rafał Sulowski, Kamil Sulowski, Aleksander Krukar, Maciej Gąbka, Grzegorz Pietrzak, Wojciech Batyra, Marcin Banach.

II miejsce na Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt

18.03.2009 r. Bychawa

Drużyna w składzie: Paulina Piędzia, Magda Król, Monika Łoś, Katarzyna Pizoń, Agata Piędzia, Agnieszka Bończewska, Jagoda Michalska,

Agnieszka Fijołek, Agnieszka Dudkiewicz, Anna Żuk, Ewelina Tracz.

 III miejsce na Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt 20.03.2006 r. Biłgoraj

Drużyna w składzie: Marzena Moskal, Dominika Strachecka, Małgorzata Łoś, Elżbieta Koper,

Aneta Kryk, Katarzyna Żuk, Katarzyna Flis, Karolina Pawłowska, Agnieszka Krzysiak,

Agata Popławska, Klaudia Frant.

III miejsce na Mistrzostwach Rejonu w pływaniu w sztafecie 10x25 m dziewcząt  11.12.2001 r. Kraśnik

Drużyna w składzie: Magdalena Łoś, Monika Foc, Monika Sagan, Anna Kusa, Katarzyna Szymula, Magdalena Pałubska, Aneta Bogudzińska, Dorota Chanaj, Monika Bartoszek, Paulina Brus, Dorota Winiarczyk.

 III miejsce na Mistrzostwach Rejonu w pływaniu w sztafecie 10x25 m chłopców 11.12.2001 r. Kraśnik

Drużyna w składzie: Piotr Chrzanowski, Andrzej Szulowski, Michał Kot, Tomasz Batyra, Paweł Stępień, Paweł Baran, Michał Foc, Michał Gierczyński, Dariusz Sulowski, Jarosław Chęć, Daniel Woch, Sławomir Dworak.

źródło:http://www.gim1bychawa.pl/strona_sportowa/index.html


KLASY 3 INFO
Terminy postępowania rekrutacyjnego

Postępowanie rekrutacyjne

Rejestracja kandydata

Wyniki egzaminu gimnazjalnego


Odwiedziny
Dziś:4,102
Wczoraj:4,274
W tygodniu:22,224
W miesiącu:118,185

Szlachetna PACZKA

Polecamy

Kalendarz
Lipiec 2017

Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

  Theme Designed by Ankur Thakur 11,588,198 unikalne wizyty